ІV ТИЖДЕНЬ - "ЗДОРОВ'Я ДИТИНИ - БАГАТСТВО КРАЇНИ"

Щороку дедалі більше свідомої молоді обирає здоровий спосіб життя, спрямовує свої зусилля на збереження і зміцнення свого здоров’я. Адже здоров’я є тим чарівним ключем, який відчиняє двері до можливостей: прагнути і досягати, омріювати і здійснювати, розвивати себе, встановлювати орієнтири майбутнього. 

З метою пропаганди здорового способу життя серед вихованців, вироблення відповідального ставлення до свого здоров’я з 25 по 29 листопада 2019 року в нашому закладі проходив Тиждень безпеки «Здоров'я дитини - багатство країни»

Бути здоровим – красиво! Бути здоровим – модно! 
Бути здоровим – стильно! Бути здоровим – класно!






Педрада «Виховання здорової дитини в сучасних умовах закладу дошкільної освіти»

Згідно річного плану роботи ЗДО №36 "Чебурашка" 28 листопада 2019 року пройшла педрада на тему «Виховання здорової дитини в сучасних умовах закладу дошкільної освіти»


За порядком денним було висвітлено такі питання:

  1. Завдання і структура валеологічної освіти (вихователь Гетало О.Л.)
  2. Стан  роботи щодо формування у дітей системи валеологічних знань про свій організм з метою розуміння цінності власного життя та здоров’я (вихователь-методист Марченко О.О.)
  3. Оздоровча технологія терапевтичного спрямування: пісочна терапія (вихователь Гладишева Г.В.)
  4. Музикотерапія як складова здоров’язбережувальної технології виховання дошкільника (керівник музичний Чернишова І.О.)
  5. Підвищення рівня педагогічної культури батьків щодо формування здорового способу життя дітей дошкільного віку (вихователь Гостюшкіна А.А.)
  6. КВК «Створюємо «Навігатор здоров’я»




Колективний перегляд інтегрованого заняття з сенсорики та ознайомлення з довкіллям "Осіння пригода"


Згідно річного плану роботи закладу, 28 листопада в групі раннього віку «Дзвіночок» відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття з сенсорики та ознайомлення з довкіллям «Осінні пригоди», яке провела досвідчений вихователь Дорошенко Ніна Миколаївна. Заняття пройшло у формі подорожі осіннім лісом, в якій діти закріпили назви кольорів, слова - назви фруктів, слова ввічливості; удосконалили вміння порівнювати предмети між собою за кольором і величиною, ввели в активний словник слово «ЛИСТОПАД».




Заняття з народознавства в "Бабусиній світлиці"

Одним із пріоритетних завдань роботи нашого закладу є виховання патріотичних почуттів у дітей шляхом формування позитивно-ціннісного ставлення до національної культури, традицій українського народу, природи рідного краю.
 З цією метою педагоги закладу постійно проводять цікаві змістовні заняття з народознавства в «Бабусиній світлиці», на яких знайомлять вихованців з національною культурою та традиціями українського народу, національними іграшками, національним одягом, посудом, предметами побуту та хатнього інтер'єру, подвір'ям. Не обминають увагою й українську національну кухню. Такі заняття сприяють вихованню у дітей духовності на національному ґрунті, доброзичливості, взаємоповаги, шанобливого ставлення до культурних надбань рідного народу, любові до рідного краю.





ІГРИ ПАТРІОТІВ

У четвер, 21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в історії України - День Гідності та Свободи.
В цей день в містах України проводять урочисті заходи та концерти, у закладах освіти проводяться тематичні урочисті лінійки, виховні години.

22 листопада в нашому закладі було організовано розвагу для дітей старшого дошкільного віку «Ігри патріотів», яку провели керівники музичні Чернишова І.О., Бородкіна С.В. та вихователі Гостюшкіна А.А., Юрчік В.М..


Мета заходу: виявити здібності дітей до патріотичних ігор та зацікавити їх ними; виховувати вольові якості; розвивати прагнення до перемоги і впевненість у своїх силах; учити не тільки відчувати радість від власних перемог, але й переживати за товаришів; розвивати почуття віри і правди, сміливості, кмітливості; виховувати патріотів своєї країни.





ІІІ ТИЖДЕНЬ - "ДИТИНА І ПРИРОДА"

«Формування у дітей основ екологічної культури, розширення знань про природу, небезпечні для життя та здоров'я людини природні об’єкти, стихійні явища, отруйні рослини, ягоди, гриби; закріплення правил поведінки в навколишньому середовищі; розуміння цінності власного життя та здоров'я» – ось такі пріоритетні завдання ставили перед собою педагоги ЗДО №36 "Чебурашка" в період з 18 по 22 листопада в рамках проведення Тижня безпеки «Природа і людина"

Користуючись природною допитливістю дошкільнят, вихователі щоденно проводили спостереження, бесіди, заняття, дидактичні ігри, дослідницьку діяльність в природному середовищі під час проведення прогулянок. Дібрані ефективні форми та методи роботи дозволили зрозуміти дитині цінність свого життя та здоров'я.

Моделювання проблемної ситуації "Ураган"

       
        Розгляд ілюстрацій                                Естафета 
              "Комахи"                                    "Веселі мурахи"


Бесіда "Ягоди треба знати і лише тоді збирати"


                   Дидактична гра "Що добре, а що погано"  
      
        
                       Бесіда "Правила поведінки в лісі" 
   
            Рухлива гра                                       
"З купинки на купинку" 


                 



             
              Рухлива гра 

        "У ведмедя у бору"

Школа молодого педагога


Згідно річного плану роботи ЗДО №36 «Чебурашка» на 2019-2020 навчальний рік 21 листопада відбулося чергове засідання «Школи молодого педагога», на якому розглядалися наступні питання:
1. Співпраця з родиною — запорука успіху у вихованні дітей-дошкільнят.
2. Форми та методи роботи з батьками вихованців.
3. Консультація «Як спілкуватися з батьками на рівних».
4. Практична робота: батьківські збори (форми проведення); написання протоколів зборів.



Колективний перегляд заняття "Барви осені"


Нині осінь нас чарує,
Неповторна, чарівна,
Різні барви нам дарує,
І дивує нас вона.

20 листопада 2019 року відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття з дітьми 5 року життя групи «Ромашка» на тему «Барви осені».

Мета заняття:
- закріпити та збагатити знання дітей про ознаки осінньої пори, підтримувати пізнавальний інтерес до оточуючого, формувати вміння милуватися барвистими кольорами осені, бачити в них дивовижне, красиве, передавати свої враження від побаченого в образотворчій діяльності; формувати елементарні навички роботи нетрадиційними техніками малювання – штампування целофановою кулькою;
- розвивати творчі здібності, чутливість до кольору, зв’язне мовлення, мислення;
- виховувати естетичний смак, прищеплювати любов до природи.

На занятті діти допомагали Осені повернути фарби, які украв злий Чаклун, щоб завадити їй розфарбувати яскравими барвами все навкруги. Вони подолали всі перешкоди на шляху до замку Чаклуна, відгадали всі його загадки, виконали умову, яку він висунув – віддали свої пензлі для малювання. Повернувшись до садочка, повернули фарби Осені та разом з нею розфарбовували дерева таким незвичайним способом як штампування целофановою кулькою.  В подяку Осінь пригостила малюків смачними соковитими яблучками.




 


ІІ ТИЖДЕНЬ - "АЗБУКА ДОРІГ"

З 11 по 15 листопада 2019 року в ЗДО №36 "Чебурашка" проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. 
Метою проведення Тижня стало поліпшення якості освітньої роботи з питань особистої безпеки та захисту життя, запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, формування у дошкільників навичок безпечної поведінки на дорогах та вулицях, удосконалення та узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до закладу дошкільної освіти та додому, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи серед батьків вихованців з питань забезпечення безпеки дитини на дорогах міста, удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педагогічних працівників з питань безпеки життєдіяльності населення.








Екскурсія «Чарівний світ книжок»


Похожее изображение


Бібліотека – море книг,
Бібліотека – храм науки...
Переступайте наш поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки!





Вихованці старших груп сьогодні відвідали бібліотеку школи №11, де їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг там, звісно, не бракує – енциклопедії, казки, оповідання, довідники, хрестоматії.



 Працівники бібліотеки зазначили, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та ґаджети, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та базових знань. А якщо діти хочуть дружити з книгою, необхідно обережно ставитися до неї, берегти її, і вона розповість багато цікавого. 



Також дошкільнята познайомилися з правилами користування 
бібліотекою та книгою.


Діти були у захваті від екскурсії і пообіцяли, що в майбутньому стануть активними читачами та частими відвідувачами бібліотеки.